Nota prawna

Wszelkie podawane na stronie dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Strony internetowe nie są, ani nie powinny być wykorzystywane jako podstawowe źródło jakiejkolwiek informacji  w tym informacji pozyskanej do bezpośredniego stosowania przez czytelnika . Informacje na stronach internetowych nie są prawnie obowiązujące, ani nie stanowią oferty sprzedaży zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego. Właściciel serwisu oraz Spółki zależne nie ponoszą odpowiedzialności za treść wszelkiego rodzaju informacji, ogłoszeń, propozycji, ofert lub reklam, zamieszczonych na niniejszych stronach. Strona ma charakter wyłącznie informacyjny, a nie konsultacyjny. Ostateczne decyzje zastosowania w praktyce informacji przeczytanych na stronach spoczywają na czytelniku. Jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków farmaceutycznych wymienionych w niniejszym serwisie, zwłaszcza dostępnych na receptę, odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i po zapoznaniu się z informacją dołączoną do każdego sprzedawanego preparatu lub leku.

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy, ani żadne konsekwencje wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.

Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów umieszczanych przez czytelników.

Kopiowanie treści zawartych na stronie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione i skutkować będzie odpowiedzialnością przewidzianą przez prawo cywilne i karne.

Dodaj komentarz